S i N E R J i N

Aradığınızı, Bulamıyormusunuz ?

Hakkımızda

Küresel boyutta yaşamış olduğumuz salgın sonrasında Restoran , Kafe ve  Konaklama gibi hizmet sektörlerinde yer alan işletmelerde dijital değişim hız kazandı. Salgın sonrası süreçte , sektörde alışkın olduğumuz deneyimlerimiz farklılaşarak yeni normal çerçevesinde uyum sağlanmaya çalışılmaktadır. İşletmeler , salgından  korunma yöntemlerinden önde gelen unsurlarından  hijyen olgusunun öneminden dolayı basılı menü yerine Dijital Menü hizmetini  müşterilerine sunmaktadır.

Yazıcıyurt Bilişim Hiz. Ltd. Şti. olarak, dijital değişim ile Restoran , Kafe ve Konaklama gibi hizmet sektörlerinde yer alan işletmelerin dinamik ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz demo.menuport.net ile herhangi bir uygulamaya gereksinim duymadan web üzerinden online çalışan  Dijital Menü hizmetini sunmaktayız. Müşterileriniz, kişisel mobil cihazlarına herhangi bir  uygulama indirmeden işletmenize özel olarak üretilen QR Kodunu kişisel mobil cihazları ile okutarak veya domain isminize giriş yaparak Dijital Menünüze ulaşabileceklerdir.

Dijital Menü hizmetimizin öne çıkan  avantajları:

- Satın Aldığınız hizmet ve yazılım için tek sefer ödeme yaparak yazılımın süresiz sahibi olacaksınız.

Aylık ya da  Yıllık abonelik ücreti ödemeyeceksiniz.

- Size özel Domain adresinin sahibi olacaksınız(Yıllık Domain Yenileme Ücreti Hariç ).

- İşletmenize uygun  kapasiteli Hosting barındırma servisine  sahip olacaksınız(Yıllık Hosting Barındırma  Ücreti Hariç ).

- SSL ( Güvenlik ) Sertifikası sayesinde Google arama sonuçlarında işletmenizin tanıtımını sağlayabileceksiniz.

- SEO ve SEFSEO uyumlu yazılım yapısı aracılığı ile Google arama sonuçlarında üst sıralara taşınacaksınız.

- Kullanıcı dostu ve mobil uyumlu Yönetim Paneli sayesinde sınırsız sayıda Menü Kategorisi oluşturabileceksiniz.

- Yönetim Paneliniz üzerinden sınırsız sayıda Ürün ekleyebilir , çıkarabilir ve düzenleyebilirsiniz.

- Kategori ve ürün fotoğraflarını Png ve Jpeg formatında yükleyebileceğiniz gibi Gif formatında yükleyerek interaktif menü sunumu yapabileceksiniz.

- Çoklu Dil seçeneği aracılığıyla ( Türkçe , İngilizce , Rusça  ve Arapça Standart) uluslararası müşterilerinize de hizmet verebileceksiniz.

- Türk Gıda Kodeksi Gıda Etiketleme ve Tüketicileri Bilgilendirme Yönetmeliği kapsamında toplu tüketim yerlerinde 01.01.2020 tarihinden itibaren son tüketiciye sunulması zorunlu kılınan alerjen bilgisini tüm dillerde sunabileceksiniz.

demo.menuport.net yazılımında içeren özel eklentiler nedeni ile mevcut web sitenizin hosting yada alan adı altında hizmet verememektedir. demo.menuport.net i tercih ettiğiniz takdirde, işletmenizin belirleyeceği  özel yeni bir alan adı ( domain )  alınarak  dijital menü hizmeti sağlayacaksınız.

Bize Ulaşın